GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kannor 14246172
nr 1424 6172
Kannor
5 delar, Vandor Import, Pelzman Design. Höjd: 9-25 cm, längd: ca 12-22 cm, djup: ca 4,5-13 cm
Kondition: nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:05:17
11/10 18:00:17